חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
באילו פרמטרים נרצה להתחשב בבחירת מקלחון לאמבטיה

באילו פרמטרים נרצה להתחשב בבחירת מקלחון לאמבטיה?

תוכן עניינים

כמעט כל אדם מחכה לרגע הזה במהלך היום שבו יוכל ליהנות מזמן המקלחת שלו. זמן פרטי, בלי הפרעות, שבו המים זורמים עלינו מהדוש (או כשאנו יושבים לנו בנחת בתוך המים החמים באמבטיה) ונותנים למים לעשות את שלהם ולהרגיע אותנו. לצד החשיבות לזמן פרטי ושקט לעצמנו במהלך היום הרי שמדובר גם בפעולה היגיינית החשובה לבריאות שלנו. לכן, חשוב מאוד לבחור במקלחת המתאימה לנו ביותר, הן מבחינת עיצוב וסגנון, הן מבחינת מידות והן מבחינת בטיחות.

איך נבחר את המקלחון המתאים לנו ביותר?

  • אמבטיה או מקלחת עמידה? – הפרמטר הראשון יהיה קשור לאופן שבו נרצה להתקלח. בעוד ישנם אנשים המעדיפים מקלחת עמידה, אחרים אוהבים למלא את האמבטיה במים חמים עם קצף וליהנות מישיבה/שכיבה מרגיעה בתוכה. 
  • גודל המקלחון – השלב הבא יהיה לקחת את המידות בחדר הרחצה שלכם ולהתאים את גודל המקלחון לגודל השטח שבו תרצו לעשות את המקלחון שלכם. במידה ויש אמבטיה כאמור נתקין אמבטיון, שזהו למעשה מקלחון המותאם לגודל האמבטיה ויותקן עליה. בכל מקרה אחר, תצטרכו לבחור את גודל המקלחון בהתאם לשטח הפנוי והמרווח שתרצו.
  • סגנון – יש מקלחונים מסוגים שונים ומגוונים. אלה יכולים להיות שונים זה מזה בכמות הדלתות, בזוויות ואפילו בצורת הדלת (דלת מעוגלת או ישרה למשל). 
  • עובי הזכוכית – על מנת לעמוד בתו תקן בטיחות על הזכוכית להיות בעובי מינימלי. בדרך כלל העובי המומלץ ביותר יהיה בין 6 מ"מ ל-8 מ"מ, כאשר מתחת לזה הדלת תהיה שבירה יותר ומעל זה הדלת תהיה כבדה יותר. כדאי לבחור גם בזכוכית מחוסמת איכותית.
  • איטום – כדאי לבחון גם את נושא האיטום. מקלחון הזזה למשל יכלול דלת הנעה ימינה ושמאלה ולכן החיבור בין הדלתות צריך לספק אטימות מירבית אך לא לפגוע בנוחות בזמן המקלחת. 

האם נוכל לייצר גם מקלחון בהתאמה אישית?

אצלנו בחברת שרה אמבט תמצאו מגוון רחב מאוד של מקלחונים מסוגים שונים. חלקם עם מידות סטנדרטיות אפשריות לבחירה. כמו כן תוכלו להזמין גם מקלחונים בהתאמה אישית בהתאם לצרכים שלכם. איש מקצוע מטעמנו יגיע עד אליכם הביתה כדי לבצע את המדידות ולסייע בבחירת מקלחון בגודל המתאים לכם.

מאמרים נוספים
טיפים לבחירת מקלחון
טיפים לבחירת מקלחון

עבור אנשים רבים מקלחת היא "קדושה". מעין זמן איכות עצמי במהלך היום, שבו אף אחד לא יכול להפריע לנו או לשגע אותנו. הזמן שלנו לעצמנו,

קרא עוד »
Scroll to Top