חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
איך מנקים מקלחון ואמבטיון

המדריך המלא – איך מנקים מקלחון ואמבטיון?

תוכן עניינים

אנו משתמשים במקלחון או באמבטיה שלנו מדי יום ואם יש אנשים נוספים המתגוררים בבית גם הם עושים בו שימוש מדי יום. בכל פעם שנעשה שימוש במקלחת, אולי לא נשים לב לכך, אך עשויים להצטבר גרגירי אבנית על חלקי הפרזול ואפילו על דלתות המקלחון מהמים בהם אנו משתמשים. כמו כן, הלחות עשויה לצבור עובש מה שעשוי להוביל להיווצרות של חיידקים ומחלות. הפתרון? לשמור על הניקיון של המקלחת באופן שוטף. 

האם צריך לנקות את המקלחת מדי יום?

לאחר שקראתם את השורות האחרונות ודאי נכנס בכם החשש שמא תצטרכו לנקות את המקלחון שלכם מדי יום. ובכן, אינכם צריכים לעשות זאת מדי יום וכי מספיק יהיה לאוורר את המקלחת מדי יום. בין אם מדובר על אמבטיון או מקלחון הזזה – מה שאתם צריכים לעשות הוא לפתוח את המקלחון, לפתוח את דלת המקלחת ואת החלון בחדר הרחצה שלכם לאחר סיום המקלחת ולתת ללחות להתייבש כמה שאפשר. אחרת הלחות עשויה להצטבר, לגרום להיווצרות של עובש, לגרום לקירות ולתקרה להתקלח ויהיה מאתגר לטפל בזה לאחר מכן ולרוב תצטרכו חברת ניקיון לצורך כך. .

ניקיון חלקי המקלחון:

מקלחונים בנויים מדלתות זכוכית, מסגרות וחלקי הפרזול השונים המחברות ביניהם ומספקות גם את האיטום הנדרש. במים יש אבנית ועם הזמן היא הולכת ומצטברת. מבלי שנשים לב לכך היא עשויה להצטבר על דלתות המקלחת, הרצפה, החיבורים ואפילו על אריחי הקרמיקה בקירות. לצד אוורור מיטיב של חדר הרחצה בזמן ולאחר המקלחת, כדאי יהיה לעבור עם מגב קטן ולנקות כמה שיותר מים מדלתות המקלחת ואריחי הקרמיקה בקירות. חשוב שלא לשפשף את האריחים ובוודאי שלא את דלתות הזכוכית של המקלחון באמצעות סקוץ', ברזל או כל חומר אחר שעשוי לשרוט אותם. כמו כן חומרי ניקוי מסוימים עשויים גם כן לעשות יותר נזק מתועלת. 

ניקיון שבועי מושקע יותר:

כדאי להשקיע יותר בניקיון השבועי עם חומר ניקוי מתאים. להבריק רק עם מטלית לחה ולא שורטת. כדאי יהיה להשתמש מדי פעם בחומר דוחה עובש להפחתת הסיכון להיווצרותו וכמובן לשמור על מקלחון יבש ללא הצטברות של לחות.

זקוקים למקלחונים או אביזרים שונים לשדרוג המקלחת שלכם? אצלנו בחברת שרה אמבט תמצאו את כל מה שאתם צריכים במקום אחד.

מאמרים נוספים
טיפים לבחירת מקלחון
טיפים לבחירת מקלחון

עבור אנשים רבים מקלחת היא "קדושה". מעין זמן איכות עצמי במהלך היום, שבו אף אחד לא יכול להפריע לנו או לשגע אותנו. הזמן שלנו לעצמנו,

קרא עוד »
Scroll to Top